RD BERKUCIO

Než začneme stavět

 

NEZÁVISLÉ SETKÁNÍ A KONZULTACE

1 den
Při úvodním setkání si společně popovídáme o vaší vizi budoucího bydlení. Řeknete nám, jaké jsou vaše požadavky a přání.
My vám představíme výhody spolupráce s naší společností, připravíme časový harmonogram, nabídku financování, průběh výstavby a vše další, co bude k výstavbě potřeba. 

 

FINANCOVÁNÍ HYPOPTÉKOU

21 dnů
Na základě spolupráce s experty na trhu hypoték jsme pro vás schopni zajistit nejvýhodnější financování na míru a zahrnout do něj kromě samotné výstavby rodinného domu i pozemek a vybavení domu. Zároveň vás s námi díky zpětné platbě za provedené práce čeká včasné a bezproblémové čerpání hypotéky. 

 

PROJEKT

30 dnů
Nevíte si rady s vypracováním projektu, ale máte představu jak by Váš nový domov měl vypadat? Projektanti, se kterými spolupracujeme, Vám jsou k dispozici. Poradí Vám a připraví veškeré dokumenty k podání stavebního povolení či ohlášky na stavební úřad a samozřejmě zpracují i výrobní dokumentaci potřebnou k realizaci domu.

Máte zpracovaný projekt rodinného domu a zajímá Vás cena, za kterou byste dům postavili s naší společností? Zašlete nám půdorys domu, pohledy nebo hotový projekt a informaci k fázi dokončení a my Vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku.

Ve chvíli, kdy dostaneme zelenou od našeho finančního poradce ohledně vaší hypotéky, začínáme jednat a na základě vámi odsouhlasené studie rodinného domu včetně rozpočtu začíná práce na projektu vašeho vysněného domu.

 

STAVEBNÍ POVOLENÍ

30-90 dní
Po dokončení projektu stavebník žádá o stavební povolení u domů nad 150m² zastavěné plochy. U domů do 150m² se žádá o ohlášení stavby.
Vyřízení stavebního povolení/ohlášení stavby trvá většinou 2 – 3 měsíce. U stavebního povolení poté nabývá právní moc cca 3 týdny.

 

VÝSTAVBA RODINNÉHO DOMU

60-120 dní
Samotná výstavba rodinného domu trvá 60-120 dní, podle velikosti projektu.

 

 

titulka006
titulka004
titulka001
titulka000
titulka007
titulka005
titulka002
titulka003
titulka008
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow